| remus a întrebat:

Hristos a inviat, sarbatori pascale cu multa sanatate alaturi de familie si cei dragi!

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Multumim foarte frumos! E un minunat prilej de reculegere si bucuria de a fi alaturi de cei dragi!happy

4 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Adevarat a inviat! Lumina Invierii Domnului sa-ti aduca multa liniste sufleteasca, bucurie si dragoste.
Paste fericit!

| tyana a răspuns:

Adevarat a inviat! Multumesc mult pentru urari si la fel iti doresc si tie!

| Gosh. a răspuns:

Mersi mult pentru urari! Esti foarte dragut! Iti urez aceleasi lucruri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat, multa sanatate si numai fericire alaturi de cei dragi si multa, multa iubire si iertare!