| remus a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor alaturi de cei dragi, Hristos a inviat!

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Adevarat a inviat! Fie ca aceste zile magice sa-ti aduca Pacea, Linistea si Bucuria Sfintelor Sarbatori de Pasti, alaturi de cei dragi.

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Adevarat a Inviat! http://www.youtube.com/watch?v=djwIxfqNwKc
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi tie!

| Allrc24 a răspuns:

Sarbatori fericite si tie Domnul sa iti dea santate si bucurii. e putin cam devreme dar Adevarat a inviat!

| Raniia a răspuns:

Va doresc o sarbatoare Pascala binecuvantata de Dumnezeu, de Cel ce este Pacea, Iubirea, Credintasi Speranta! Isus a murit pentru ca noi, acceptandu-L cu sufletul deschis sa avem viata.Hristos a inviat!

| OOOLEOOO a răspuns:

Sarbatori fericite! Te asteptam la biserica acum seara =D

Pace tie happy

caramela
| caramela a răspuns:

Adevarat a inviat! fie ca lumina sfanta sa va patrunda in sufletul si inima dvs si sa va calauzeasca pasii!
Paste fericit alaturi de cei dragi!

| stejara2 a răspuns:

Adevarat a inviat! Si fie ca bunul Dumnezeu sa te ajute in orice clipa, sanatate si pace alaturi de cei dragi!

| Kramerwalt a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, Hristos a inviat in inimile tuturor!

| CautNume a răspuns:

Paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat.Paste fericit si tie.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Sarbatori fericite

| BluishAngel a răspuns:

Sarbatori fericite si tie alaturi de familie si cei dragi! big grin

| Danielcristian a răspuns:

Adevarat a inviat

| madalina2222 a răspuns:

Multumesc la fel:*

| freebiker a răspuns:

Si intrebarea e care?