| supernatural2011 a întrebat:

Hristos a inviat si Paste fericit tuturor! happy

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Adevarat a inviat, si tie paste fericit happy

15 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Adevarat a Inviat!
Mersi.Paste fericit de asemenea!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, bine. Şi unde-i întrebarea?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

TPU nu era site de întrebări şi răspunsuri? Încearcă uraricrestinopate.ro pentru urări.

| Lylia a răspuns:

Adevarat a inviathappy

| anonymus a răspuns:

Paste fericit, de iepuras imi dai si mie o funda?

| supernatural2011 explică:

@kongeriket. Feresca domnu, esti chior? Nu vezi ca este o urare, si nu o intrebare?

| supernatural2011 explică:

@kongeriket, Uite n-am chef.eu vreau sa postez aici...probleme?
@Lora, nu am inteles nimic din comentariul tau straight face

| supernatural2011 explică:

@Lora, regulentul l-am citit si am retinut ce este mai importat, tu, puteai sa stai dracu' linistita si sa-ti bei tuica, in loc sa vii pe TPU, logic ca nu am inteles nimic din tiganeasca ta, am facut o simpla urare nu am omorat pe nimeniwinking.Asa ca ciocu mic si joc de glezne.A, da, scrie in dex "omenie", si insusesteo.Pa!

| supernatural2011 explică:

@Lora, Apropo, nu ti-am dat niciun "stupid" pentru ca n-au rost voturilewinking

| supernatural2011 explică:

@Κλεοπάτρa,Paste fericit si tie.Eu nu inteleg de ce te bagi. Apropo, dupa ce nume ai, mai bine iti vorbesc in japoneza.Esti de pe luna,nu? Poza cu strutul am pus-o la caterinca,nu ca sa vina toate,sa zicem, cretinele, sa mi-o critice.Hm,vorba aceea, cin-seamana s-aduna, cateva specimene esuate aici pe TPU (nu dau nume).Pa.

| supernatural2011 explică:

Cin s-aseamana s-aduna*. Iertati-ma!

| Κλεοπάτρα a răspuns:

@supernatural2011, nu degeaba ti-ai ales fata de strut.Nici ei nu pricep gramatica.Mai stii pe cineva? Aaa, nu te chinui sa ma injuri in vreo limba straina, vreau doar in ROMANA.Se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatori fericite si tie, de fapt azi se sarbatoreste Sf.Gheorghe deoarece pe 23 a fost post negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i p'astia ca sunt rai !
http://www.youtube.com/watch?v=FgPobfwemJo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i p'astia ca sunt rai!
http://www.youtube.com/watch?v=FgPobfwemJo