| davidutzu12 a întrebat:

Hristos a inviat! Sunt zile cand ne amintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste, cu inima mai calda si mai deschisa, Paste Fericit! Astept cat mai multe urari e la voi, Fundaa

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Adevarat a inviat! Imi pare rau sa recunosc asta, dar e adevarat, acestea sunt printre putinele zile in care ne amintim sa zambim, sa oferim zambete, sa fim calzi, sa oferim caldura, sa lasam lumina sfanta sa intre in casa si in suflet, pentru a ne vindeca ranile! Unii spun ca lumea ar fi mai buna daca ar fi cate-o sarbatoare in fiecare zi, dar nu ne dam seama ca fiecare zi in sine reprezinta o sarbatoare, un dar de care trebuie sa invatam sa ne bucuram.
Iti doresc multa sanatate, implinire si belsug alaturi de familie, sa te bucuri de tot ce iti este oferit!
Succes, pa-pa!happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fii fericit si tu dar nu inteleg de ce eu ma simt asa rau de ieri am inceput sa fiu mai trist si azi inca sunt asa.

| AlexissMla a răspuns:

Adevarat a inviat!
Paste Fericit!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

"Mantuitorul a avut o cruce de lemn si o inima de aur. Azi multi vrem cruci de aur si inimi de lemn. Fie ca in clipa vestirii, intr-un glas al Invierii Celui fara de moarte, sa renasca si puterea noastra de a iubi si a ierta. Paste fericit!"