| Christina a întrebat:

Http://durereanuesteiubire.acasatv.ro/? icn=2011-acasatv-durere&ici=buton_up

800.000 de femei recunosc că sunt victime ale violenţei în familie Multe nu au curajul să vorbească pentru că legea nu le apără eficient. Dacă nu facem nimic... suntem cu toţii complici. Semnează petiţia! Cu un suport legal mai bun, mii de femei bătute îşi vor recâştiga demnitatea. Durerea nu este iubire. O campanie AcasăTV

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Ne puteti scrie la adresa durereanuesteiubire@acasatv.ro