| viatadecacatt a răspuns:

Doaamnerolling on the floor

| HappyPills a răspuns:

Doamne
ce tampenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit. Nu este cind o fata intra pe internet ci cind SI-O CAUTA pe internet! Si aici ma refer la cele care se " sparg in rasini " pe net, cele care isi pun poze asa zis provocatoare ( multe arata doar ca naiba!) ...despre ele este vorba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In textul original al pozei scrie :" ce pateste o fata cind intra pe internet." Comentariul meu a fost, cred, destul de clar, cind "si-o cauta "pe internet prin anumite atitudini. Mai clar este vorba de cele cu atitudini de pitipoanca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne...:d

| nobody like me explică:

Ce disperati si ce imbulzeala mai frate parca n-au neveste acasa mi-ai raspuns la "intrebare' mg nu stiam ce legatura are fata care intra pe internet si poza aia ce daca eu sunt pe net acum se imbulzesc toti la mine sa... stiti voi si mai sunt si goala. ce o sa pateasca... mosii acasa iti dai seama cate maini avea aia acolo!