| Armyde a întrebat:

Http://sasu.fairtopic.com/forum.htm.intrati pe aici...pentru cei care sunt fani sasusaku si spuneti-mi ce parere aveti. iar daca doriti facetiva cont si puteti afla totul despre ei, gasiti imagini, puteti download muzica si altele...va astept.multumesc:)

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Stiu forumul, este cel pe care imi petrec timpul cel mai mult, toti sunt prietenori si iti faci prieteni imediat, mereu e distractie si voie buna pe el love struck, nimic-ul meu acual daca este ceva: ♥Iepurasul_Verii♥, mi-ar placea sa vorbim happy, imi poti da si nimic-ul tau happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau metin2 servar privat mahrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forumul este chiar supert si are tot ce ii trebuie unui forum despre sasuke si sakura... iar tu xxandruscaxx spui ca este naspa doar pentru ca nu-ti place acest anime sau personajele sau nu sti sensul cuvantului naspa dar il folosesti ca sa te dai si tu mare... mie chiar imi place si il recomand si eu

| AndraAndrutza a răspuns:

Saitu e naspa

| meyryn a răspuns:

Mie acel forum mi se pare foarte reusit.si chiar imi place contine cam tot ce trebuie despre sasuke si sakura dar si despre altele... sper sa va placa si voua