| infires a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......-2011.html

Eu nu cred.Pareri?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si eu am vazut la Antena 1, cred ca s-au luat dupa filmul ala 11.11.11 ca m-am prapadit de ras vazant prostiile care le zic. E penibil chiar.

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

laughing mai nu exista apocalipsa. sf lumii si etc. cum am mai scris la alta persoana. Dumnezeu nu isi face programarile pe hartie si in ziua aia face ce a programat. daca ar disparea lumea Dumnezeu ce ar face.Deci nu exista asa ceva hai sa nu mai incepem iar subiecte din`astea k eu sincer m am saturat de ele

| คlєxヅ a răspuns:

Astea sunt minciuni nu sunt adevarate. stii de ce zic astia asa?
ca cand crede unu zice:e lasa ca oricum mor la sfarsitu lumii sa le dau lu astia banii. si is minciuni.asta stie doar dumnezeu si nu se intampla nimic