| Sophie90 a întrebat:

Ce parere aveti despre stirea asta?

http://stirileprotv.ro/......erbia.html

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

MDa....Bantuie prostia in capul oamenilor.Stii ce face omul cand vede ceva neobisnuit? Se sperie!
Spaima duce la imagini de vampiri si din OM IN OM CUVINTELE DEVIN TOT MAI INSPAIMANTATORE deoarece fiecare vede cea ce aude diferit.
Funda?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Şi ce suge vampirul ăsta?

Nu cumva e un ţigănuş maroniu care trece ilegal cartoane de ţigări prin vamă?

| dgeko a răspuns:

Asa cred eu ca vine de fapt sfarsitul lumii...Cum pnm sa dai o asemenea stire? Cat de tampit poti sa fi? Dovada ca lumea o ia razna din ce in ce tot mai rau!

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

E foarte tare.Un vampir in libertate!laughing))

| Adry123456789 a răspuns:

Prostii!

| мızυκı a răspuns:

Ce prostie, cum să fie oamenii atât de prrrrrrrrrrrrrrrrrrrr5rtr54waszsXDRFGVTYORDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDEAD