| wollie13 a întrebat:

Http://valentinlaurentiu.blogspot.com/ @blog cu fotografii ma ajutati mult daca intrati... si astept si o parere...

2 răspunsuri:
| pίTίк a răspuns:

Dragutz.
chiar imi place
tine-o tot asa:*:*:*:*

| apples a răspuns:

Ai un oarecare simt artistic dar mai ai inca de cizelat... Cred ca esti limitat oarecum si de echipament (care probabil consta dintr-un bridge sau un slr entry level cu obiectivul de la pachet). Incearca sa tragi hdr, incearca sa folosesti ceva pentru. difuzia luminii, incearca sa folosesti iso mai mic (unele cadre par trase cu 800 sau mai mult fara sa fie nevoie neaparat), incearca sa separi mai bine subiectul. Si ai grija la ghosting, in unele fotografii e "foarte" evident (in cele cu contraste mari).
Numai bine!