| elly_7539 a răspuns:

Groaznicsad

6 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

sad este ft trist sad ingrozitor trist. incerc sa-mi imaginez ca tot acest timp cat a suferit de aceasta boala a fost un calvar pentru el! crying Doamne ai grija de toti acesti oameni care sufera!

| albastrel a răspuns:

A fost si la noi in Romania un asemenea caz. un barbat avea mainile si picoarele pline de negi (arata cam ca acest barbat) dar a fost la doctor (prin intermediul Povestirilor adevarate) si i-a indepartat negii.arata aproape normal! Poate va gasi si acest om pe cineva care sa il ajutewinking

| Bishop a răspuns:

Doamne...groaznic, imi pare rau pentru el...

| YLLL a răspuns:

Da. e trist si e asemanator cu cazul de la noi din Romania, omul-pasare.
sad

| CristineDelaruss a răspuns:

Sracul sad Ce rau imi pare. Pun pariu ca toti rad pe seama lui sad. E trist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bietul om sad imi pare ffff rau pentru el sad cred ca se simte groaznicsadastea sunt probleme adevarata...nu ca sunt grasa...sunt slaba... port ochelari...astea nu sunt nimic pe langa bietii oamenii care se confrunta cu asemenea probleme crying