| faranume a întrebat:

Http://www.go4it.ro/......o-4231427/
Ce ziceti?:|

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mna ce fain....am si eu unu din ala....astept pana il vinde toata lumea si numai eu o sa mai am poate negociez de 100000 euro laughing

| Bishop a răspuns:

devil interesant, avem unu prin casa, poate ma imbogatesc

bishopwinking

| faranume explică:

Cine mai negociaza?hee hee pornesc de la 100. 000 de eurosmug

| faranume explică:

Nu ca i-as avearolling on the floor

| cheloo74 a răspuns:

Trebuia sa intru pe situl ala ca sa citesc gogomania aia? Atata timp cat vor exista creduli care sa puna botul la asa ceva vor exista si teparii care-i vor jumuli de bani si bine le fac pentru ca prostia se plateste. Vor fi in curand tepe cu telefoane de genul celor cu masini de cusut Singer.

| powergirl a răspuns:

Nu as das banii aia pe el nici daca ar fi ultimul telefon mobil de pe Terra happylaughinglaughinglaughing

| mugurel021978 a răspuns:

Mi se pare o prostie. sincer nu cred in asta.

| Cozminel a răspuns:

Aama,... ii fur tellu lu bunik