| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:92&tx=73&ty=86&biw=1152&bih=674

Va place?

2 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Da,e o imagine draguță,dar nu înțeleg care este scopul întrebării...
Nu te supăra,dar când am văzut cât de mult lauzi acel răspuns tip „spam", m-a bufnit râsul! Acum nu mai poate fi raportat, l-ai savat!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi dar e o poza de pe net luata oh go on Am intrebat doar daca va place big grin. Dar e destul de bun raspunsul ( desii nu vreau sa fac bani ca is cu scoala tongue ) Dar e bun de tot si primesti fuundita! ( desi n-am citit site-ulhee hee )