| ionel16 a întrebat:

Http://www.hi5pics.com/,, pe acest sait sunt multe animatii,, si codurile le are,, si eu vreau ca sa le pun pe odnolkalsniki la comentarii si nu pot,,, copy codul si dau paste si la comentarii nu merge nu apare poza doar scrisul ajutati-ma va rogg lume,, mersi mult

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Probabil sunt doar pentru unele statusuri adica sunt facute special ex:messenger,STEAM, skype, Hi5, facebook etc.aceste coduri sunt facute special. poti si tu sa le faci ex: ctrl+numpad 2, 3, 4 dar iti trebuie anumite programe. sper ca te-am ajutat bft!