| smilerz19 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......-prieteni/
Ok. l-am sunat aseara sa ii spun, mi-a raspuns si mi-a zis ca nu prea are chef de vb [ nu apucasem sa ii spun nimic ]. A zis ca ai lui se despart si ca viata lui se destrama. Va dati seama, ca mi s-a facut mila, nu i-am mai putut spune nimic. M-a intrebat ce vroiam, i-am zis ca poate ramane pe altadata. A zis "Ok, atunci te las, noapte buna sa ma visezi" [ era vreo 11 ]. M-a sunat la 4 dimineata! [ eu dormeam ] si mi-a zis ca, crede ca stie ce vroiam sa ii spun. Dar a zis ca i-ar placea sa ne intalnim ca sa vorbim fata in fata. Astazi, la 5 [ 17:00 ] trebuie sa ma duc. Ce credeti? Sa ma duc? Daca el crede altceva? Eu chiar as vrea sa ma duc, ca sa il mai consolez. Stiam de certurile din familia lui dar nu stiam ca sunt asa de grave. Ma simt foarte prost, nu stiu, de mila cred ca l-as lasa sa imi faca ce vrea daca se simte mai bine. Nu inteleg de ce ma simt asa, nu ar trebui. Va rog ajutati-ma! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| mihaela_6002 a răspuns:

Ooo.doamne cred cu ar trebui sa te duci, dar sa nu-l iei tare.chiar sa fi nu stiu.mai dulce laughing. suna aiurea.fi langa el.si inca ceva stiu cu poate e destul de complicat pentru tine. dar cred ca nu ar trebui sa deschizi acum subiectu` despre."relatie" dintre voi.incearca dupa ce se limpezesc lucrurile.sau daca incepe el. si il deschide. pur si simplu o sa mearga lucrurile de la sine. dar cum am mai spus sa nu-l iei tarehappy. Ar fi bine daca l`ai lasa pe el sa conduca conversatia.sa vezi ce incearca sa faca. da`nici tu sa nu te lasi mai prejos. Mult noroc! Sa ne spui dupa ce te intorci ce ai rezolvat.sunt tare curioasalaughing

1 răspuns:
| AnaEindragostita a răspuns:

Pai spun sa te duci sa-l consolezi si sa nu vb cu el despre certurile sale din famsad si mie imi vine mila vb cu el:consoleazal, nu vb despre familii sau despre cum te simti tu in familia tabig grin. Daca vrei sa-l ajuti i-a sfatul meu...crede-ma l-am scris cu cel mai mare drag spee sa nu mai fie intristat.big grinbig grinCu cel mai mare drag Dragutza2010