| SweetCandy a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/rebeldegirl/704f47a8e7d8d0
sper sa va placa, mie mi-a inveselit putin ziua:)

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Oo cat de frumosssssad...prietenie adevaratasad. iti multumesc sweetcandy. mi-ai readus zambetul pe buze!
A fost foarte frumoslove struck.
te pup mare:*:*.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce dragut love struckImi placebig grin

auran
| auran a răspuns:

...asa-i si omul nu poate avea numai parti bune, sau nu poate face numai bine dar, iubirea si prietenia neconditionata, este intr-adevar un lucru rar ce trebuie pretuit...multumesc pentru filmulet: super dragut!

mlm
| mlm a răspuns:

Da dragut nu am ce spune, sper ca si altora le va face placere ceea ce vor vedea.

| JackieSue a răspuns:

Imi place cum ii faceau norii pe copilasi.Cat de draguti sunt.Si saracul norisor sad... dar totul s-a terminat cu bine happy

| ellene a răspuns:

Vai cat de frumos :X:X asa ar trebui sa fie desenele, nu cu monstri happy ...stie undeva unde mai gasesc desene de astea?

| YepIsSuspended a răspuns:

Extraordinar!crying

| viki a răspuns:

Super dragut:X:X

| andrey23 a răspuns:

Calumea big grin

| elia a răspuns:

Oooo ce dragutcryingprea draguthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb...imi place e ceva super....eu credeam ca pleaca de la el de tothappy