| SMTHING a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=JYrnR4t17A4&feature=relat ed

Ce tampenii au inceput sa scoata romanii astia! recunosc prima data cand am vazut acest videoclip ma bufnit rasu.acum cred ca este o prostie:)

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Mi se face greata! carei faza cu kaka maka? straight face n-am vazut decat vreo 30 de sec.cred.pana incep aia sa manance din gunoi straight face :-&

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Sunt oameni care nu au ce face, si care au nevoie sa aiba cat de multe vizualizari pe youtube. Da, sunt amuzanti, dar pana intr-o anumita limita.De ce oare nu pot sa posteze ceva mai bun.
please funda?

| Anileda a răspuns:

E haios.

| cristina_3322 a răspuns:

E belea laughing rau de totlaughing