| 5SOS a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=tkuoRGig4Cs va place aceasta melodie? Spuneti va place vocea lui? Dc?

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Da :X, ador melodiile lui Bruno Mars.Mai ales vocea lui.
Imi place cum canta pentru ca are o voce nici groasa, nici subtire si mie oricum imi plac foarte mult melodiile de genul asta.Nu ca toate porcariile de la noi din Romania, o melodie facute peste noapte.
Funda?

2 răspunsuri:
| lawynutza a răspuns:

Mmm e frumoasa melodia la fel si vocea dar nu pot sa spun ca sunt topita dupa el.de ce?
Fiecare are motivele lui.E draguta vocea dar nu stiu cum sa explic nu stiu pur si simplu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaalove struckcanta f frumos si are o voce superba.