| Kogaion a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=tevxi1zYI0Y ce parere aveti despre ce spune in acest video?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=GBzthAr3JOk
ce sa spun, nu prea multe, nu vreau sa cad in extreme, sa am convigeri de astea

| RAY a răspuns:

NuGaseamNumeLiber aceste extreme au omorat 50 de milioane de persoana acum un secol, cred ca e cazul sa fim undeva la mijloc in orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci RAY nu vrea să-și exprime părerea pentru că ii e frică de căderea în extreme. laughing
Părerea mea: e una din exagerările cu care ne-am obișnuit, dar, pe alocuri, sunt spuse și adevăruri. big grin