| anonim_4396 a întrebat:

Hye TPU, pe cine enerveaza Justin Biberon? Pe mine ma enerveaza, si stiti de ce? Nu vreau sa credeti ca sunt gelos pe el sau ceva de genul dar sunt artisti mult mai valorosi decat el, si pustiulica acesta intr-o perioada scurta a ajuns,, mare vedeta", dar aceasta e doar parerea mea... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Păi... Justin Bieber cap de Mop este numai un copil cu voce de fata careia i-a intrat o albina in gat, are o groaza de fite in cap si i s-a urcat succesu la cap, e gay. Ma mir ca un cantaret ca Usher s-a uitat la pustiul asta si l-a facut mare cantaret

2 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Eu sunt neutra. Insa, oameni buni, (va reamintesc : sunt neutra in legatura cu el) a ajuns vedeta intr-un timp atat de scurt, oare ce inseamna asta? Lumea il place pe el si muzica lui, de nu, nu ajungea nimic. Are voce potrivita pentru varsta lui, la 17 ani, la ce va asteptati? Sa vad care imi dau stupid si nefolositor.
Numai bine! :]

| SaintJimmy a răspuns:

Şi de câte ori nu mi s-a spus că sunt geloasă pe el, pe faima lui, pe frumuseţea lui, etc.
Eu încă nu m-am lăsat influenţată de persoanele din jurul meu, care ascultă Justin Bieber. Tipu'/Tipa ăla/aia n-are absolut nici o legătură cu muzică bună, ce cântă el trage la copiliţele cu vârste cuprinse între 7-12 ani care nu pot percepe alte sunete înafară de "Baby, Baby, oooohhh".
Voce n-are. Vrea să devină ceea ce n-ar putea deveni niciodată [vedete precum Michael Jackson]. 60% din aceşti "fani" s-au îndrăgostit mai întâi de toate de freza lui, abia apoi de cântecelele lui.
Mie nu mi-a plăcut niciodată JB, nu-mi place, şi nu-mi va plăcea vreodată. E o jignire pentru muzica din zilele de astăzi.