| TeoPT a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii (in general fetele) care cred ca Justin Bieber este cel mai bun cantaret din lume, sau regele muzicii pop straight face sau alte din-astea. Chiar nu vedeti ca pustiul nu are nici un merit pentru ceea ce este? Oricine ar putea fi in locul lui! Plus ca exista atatia artisti cu multi ani de cariera in spate, adevarate legende ale muzicii, care sunt intrecute de un pustiulica care a scos si el 3 melodii, nici alea facute de el, nici vocea din melodii nu e vocea lui naturala, si se da mare. Ce o fi asa maret la el? Parerea mea este ca nu are nimic special, doar multi multi oameni care il imping de la spate. Voi ce credeti?

Sa nu va aud cu "Da, ai dreptate. fundita?". Funditele se dau numai la intrebarile care solicita ajutor, cum eu nu vreau sa ma ajute nimeni aici, ci doar sa va dati cu parerea, nu am de ce sa dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teo cand te prind te baat '! laughing

7 răspunsuri:
| TeoPT explică:

laughing n-am dat fundita cui o merita. da in fine.

| TeoPT explică:

Mi s-a facut mila de tinelaughing n-ai mai luat de mult rolling on the floor

| ladygaga a răspuns:

Uite.
Justin Biberon asta e un tantalau, un prost, care a scos si el niste melodii de 3 lei cu care a ajuns "faimos"
Acum, toate fetele sunt innebunite dupa el, il adora, am citit p`aici pe site ca sunt indragostite, il iubesc, cum sa faca sa ajunga iubitele lui?straight face Lol.

| andreeaantonescumaria a răspuns:

parerea mea. si sper sa nu primesc stupid sau nefolositor de la fanii luihee hee este ca acest baiat nu prea are voce l`am auzit o data live. oribil. si nu o zic asa la intamplare. Am ureche muzicala fac muzica de 10 ani. Am destula experienta... Numele este de el numai si infatisarea happy

| dariuscoro a răspuns:

Frate cata dreptate ai :X auzi acolo regele muzicii pop.ma sparg aici de ras. Ultima data a luat o sticla in cap. Urmeaza un boltar. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba mi ai dat ma funda?laughing

| summergirl25 a răspuns:

Justin Bieber este talentat, si cu asta basta.Nu conteaza ce cred unii! Daca ar fi cum spui tu,atunci oare de ce sa inventat fraza ''Bieber Fever", huh? Nu stii, nu? Oricum, pustiul e talentat si da, cateodata ma gandesc ca este cel mai bun cantaret din lume!