| 211wasgnij a întrebat:

"I do not know what I want from life but when I will close my eyes for the last time, I will find."
Știu ce înseamnă dar nu îmi dau seama ce vrea sa spună, poate mă lămurește cineva.

Răspuns Câştigător
| muahhaddicted a răspuns:

Din punctul meu de vedere, acest citat explica faptul ca atunci cand esti in viata, nu iti dai seama de adevarata sa valoare. Numai cand ai pierdut-o, cand ai murit, iti dai seama ce experienta minunata ai pierdut.

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

E ca in dragoste. Dupa ce o pierzi iti dai seama daca a meritat sau nu. Ceva de genu...

| LonelyLoner92 a răspuns:

N-am idee ce vreau de la viata mea dar cand imi voi inchide ochii pentru ultima oara voi afla.