| mariobros a întrebat:

Ia vedeti ce parere au unii despre TPU:
http://www.zmenta.ro/......nt-page-1/
Singurul lucru de care imi pare rau e ca fac reclama la `site-ul cu inteligenti`, dar cat pot fi de superficiali in gandire. Cred ca sunt niste copii, ca niste oameni maturi nu pot gandi in felul asta.
E drept ca multe intrebari sunt de dragul conversatiei, dar printre ele se strecoara si cateva care necesita atentie, intelepciune si altruism, si daca macar un utilizator si-a rezolvat o nedumerire sau o problema inseamna ca initiativa si-a atins scopul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da domne, ei au fost atot-stiutori... poate la varsta lor nu aveau posibilitatea de a gasi raspunsuri la intrebari de acestea, poate nici nu se intrebau...adevarul este ca exista si aici copii de 10-11 ani care stau la pc nesupravegheati de parinti si asa isi fac de lucru. Dar daca tot vor sa comenteze TPU, sa citeasca sa vada ca sunt destule intrebari serioase, care necesita un raspuns.

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ca şi cum ei s-ar fi născut învăţaţi! Toţi copiii au nedumeriri şi curiozităţi, n-au pe cine întreba ori le e ruşine să pună întrebări... Iar ăla cu "toţi proştii uniţi" chiar m-a scos din sărite!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca nici nu merita sa le raspundem, au impresia ca la varsta acestor copii ei erau genii? Diferenta consta in faptul ca ei nu au avut pe cine intreba pe cand acesti copii au de unde primi un raspuns atunci cand au nevoie.

| Ana a răspuns:

Sunt invidiosi ca n-au ei asa site marfa laughing

| mariobros explică:

@pixel13cs, si cum domne`? ti-ai facut tu cont pe `situ cu prosti` ca sa ne lasi un comment? vai ce draguuuut!?!?, era sa fac pe mine de emotie. in urma mai multor pareri exprimate de util TPU puteai macar sa tragi niste concluzii, da ma rog nu toata lumea e apta de asa procese neuronale. da ce se intampla pe acest site mai nenicule? ca intra si copii si pun intrebari? si unele ti se par tie amuzante de te faci muci. esti atat de superficial incat nu poti accepta altceva decat ceea ce-ti convine tie; fa-ne un serviciu de onoare din partea ta si ocoleste-ne.

| mariobros explică:

Si site-ul nu i-l cresti tu, ci utilizatorii lui, macar asta trebuia sa fi invatat pana acum.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Nu mi se pare deloc de ras si nici de aratat cu degetul. Si eu aveam intrebari de genul asta pe la varsta lor. As fi vrut si eu sa intreb pe cineva care chiar sa stie si sa nu ma trimita la lectii imediat ce am pus intrebarea. Daca ar fi existat net pe vremea aia si eu as fi intrebat. Cat despre intrebarile interesante ramane la nivelul fiecaruia sa decida ce e interesant si ce nu.

| Munchkin a răspuns:

Au dreptate, într-un fel. Nu aţi observat ce întrebări sunt acceptate pe site în ultimul timp? Nici nu mă mir că ne facem de râs...
S-a mai discutat problema de multe ori, concluzia a fost aceeaşi (e vina moderatorilor), soluţia nu a fost găsită.

| Elena_1106 a răspuns:

In primul rand sa-i ia drak scuze de cuvinte si daca vor sa stie este un site pe care oti intreaba de ce le doare asa ca problema lor iar in al doilea rand hai sa facem si noi misto de ei sa vezi ca alta data nu o sa-si mai deschida gura aia a lor plina cu venin. Daca tu tii cont de parerile altora vai de tine dar eu nu tin cont si ma simt binein pielea mea asa ca na ce pot spune despre tampeniile lor de prost gust.

| lexony a răspuns:

Hahahahaha.laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da domne eu am zis toti prostii uniti pentru ca asa si este. n-am vazut asemenea intrebari. daca vreau sa rad intru pe TPU si din prima pagina ma fac muci. si era cineva care zicea ca sunt ofticosi ca nu au si ei site misto. eu chiar am site misto: arataceai.ro, site de intrebari si raspunsuri mai misto ca asta pe care acum il cresc, dar la mine pe site nu voi permite ce se intampla aici. cum observ asemenea intrebari, cum voi suspenda pe viata. am si moderatori buni, nu ca aici. paaaaaaaa

| shiningstar_7528 a răspuns:

Cat de handicapat e ala care a scris"TPU=toti prosti uniti". macar din curiozitate putea s intre p site si isi schimba imediat parerea