| FroddoLikesBlood a întrebat:

Ian Somerhalderlove struck sau Paul Wesleylove struck?(argumeteaza-ti opinia)

3 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

Ian Somerhalder pentru ca mi se pare mult mai atragator decat Paul Wesley thinking Si personajul pe care il joaca imi place mult mai mult happy

| DubiDubiDuba a răspuns:

A fost un timp cand nu imi placea de Ian (mi se parea enervant), apoi a inceput sa imi placa, dar probabil pentru ca toti(adica mai degraba toate:d) sunt disperati dupa el, mie imi place de Paul, mai ales pentru ca acum el e bad boy-ul in serial si adevarul e ca asta ma atrage cel mai mult acum la serial: sa il vad pe stefan cum devine iar stefan si cum se impaca cu elena; este bine ca s-a intamplat ceva in relatia lor si nu mai e numai "lapte si miere". Era nevoie de asta pentru ca devenea plictisitor. Si asa o chestie despre Paul, am vazut mai multe clipuri cu el de la interviuri si alte chestii si mi s-a parut o persoana amuzanta si de treaba, mai mult decat Ian.

| roxana_3970 a răspuns:

Ian, pentru ca este mult mai atragator decat Paul wesley.