| împreunăfacembine a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubită de Dragobete? Nu contează bugetul

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai, un Mercedes?

| împreunăfacembine explică (pentru suntserios):

Meritai funda si daca ar fi cel mai prost raspuns

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Album cu poze, ceas de perete,vaza personalizata...ori clasicele flori, ciocolata, parfum, inel, lanț

| LoveSleep a răspuns:

Nu conteaza bugetul?
Ești milionar în euro? Că dacă nu, contează bugetul.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Un buchet de flori, un colier dragut sau alte bijuterii, un album foto cu voi doi sunt doar cateva sugestii pentru un cadou reusit. Iti las un link unde poti sa gasesti mai multe idei de cadouri cu care iti poti surprinde iubita:
https://www.gardianul.ro/cadouri/pentru-iubita/

| Ioana95V a răspuns:

Recomand cadouri pentru luna martie de la EdenBoutique care este un magazin online de bijuterii.
https://bit.ly/3pBvRH4

Ofera:
- Livrare gratuita prin DPD Courier
- Garantie 1 an NO MATTER WHAT pentru toate bijuteriile cumparate
- Schimbul si returul sunt gratuite
- Ambalaj gratuit premium la orice bijuterie achizitiie
- peste 100.000 de fani pe Facebook
- Peste 6000 de review-uri de produs
- reduceri de pana la 60%