| Nikcoletta a întrebat:

Ieri am vrut sa fac o poză cu un coleg de muncă si m-a refuzat.
Menționez că eram doar noi singuri de servici.
Nu înțeleg de ce n-a vrut sa facem o poză împreună.
Credeți că nu mă agreează? Sau i-a fost frică să nu arăt cuiva poza?
Voi ați refuzat vreodată să faceti poze cu cineva? Dacă da, de ce?

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Poate e rusinos si nu ii place sa fie pozat
sau poate e cautat de FBI, mafie, interpol, etc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, pot sa fie primele doua variante sau faptul ca nu vrea sa faca poze asa... de odata.

Legat de a doua intrebare, nu cred ca am refuzat.

| Apokales a răspuns:

Nu stiu altii ce fac, dar eu refuz sa fac poze. Am o senzatie ca vrea sa-si bata joc cumva.

| CostinAlamariu a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb dar ce om ciudat vrea sa faca poze cu colegii lor de munca?

Prin faptul ca ai zis "coleg" si nu "prieten" ma gandesc ca nu e o persoana chiar apropiata de tine.

Nu stiu cum nu ti se pare ciudat ce ai incercat sa faci.

| relian a răspuns:

Bagi asa intrebari din top? In februarie spuneai pe aici ca esti insarcinata si nu stii la ce doctor sa mergi la ce spital sa nasti.
In februarie ai spus ca ai facut sex cu prietenul tau si nu stii de ce iti intarzie menstruatia laughing adica nu mai esti insarcinata? Sau deja ai si nascut?laughing
Cred ca si intrebarea asta e pusa asa aiurea, te plictisesti si hai sa intrebi ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se pare normal sa ceri colegilor sa faca poze cu tine, maia ales daca sunt in relatii serioase si isi respecta iubita.
Asa ceva nu se cere nimanui!
Evident ca poza poate fii folosita ca mijloc de santaj, sau poate distruge o relatie serioasa.