| NumeUtilizator3465 a întrebat:

Ieri m-am apucat de fumat. Ce tigari imi recomandati, adica sa fie cat de cat ok dar sa nu miroase atat de tare. Nu suport sa imi miroase hainele a tutun.

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ai 12 ani si fumezi. Mda, pun pariu ca toata lumea crede ca esti "cool" acum.

Faptul ca nu vrei sa iti miroasa hainele a fum de tigara da dovada ca nici macar parintii tai nu stiu ce faci, si sunt atatea modalitati prin care pot sa afle, ca-s parinti. Sunt cu 20-25 de ani mai mari decat tine, nu ai tu, un copil de 12 ani, cum sa ii fraieresti.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu suporți mirosul de tutun? Te ustura ochii si ai gatul iritat? Te-ai saturat ca hainele tale sa miroasă a țigări? ACUM si in EXCLUSIVITATE va prezentam țigările din gumă. Gust plăcut si mentolat, potrivit pentru toate vârstele, aceste "țigări" NU își impregnează mirosul in țesături, oferă o respirație proaspătă, iar astăzi le găsiți la senzationala PROMOȚIE: 50 de bani bucata.
Grabiti-va! stocul este limitat! (Produse disponibile si in magazinele partenere- cele de la colt de stradă)
[Nu suntem responsabili pentru posibile reacții adverse]

| maradi3 a răspuns:

Chewing gum!

| Andwta a răspuns:

Sunt tigari electronice cu miros de fructe, dar nu sunt prea sanatoase. In orice caz ar trebui sa te lasi de ele.

| Edisor27 a răspuns:

Pustiulica, ce iti trebuie tie fumat? Pune burta pe carte, nu vezi ca ai vreo 11-12 ani. Se vede din poza ia lasa fumatu si invata.