| ormenisand a întrebat:

m-am apucat de fumat. Ce tigari imi recomandati de inceput?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chinezesti. Namdamitu.

| wpetterssone a răspuns:

Recomand a nu se fuma!

| mahupetrisor a răspuns:

Tigara "lasa-te". Ce dracu e in neregula cu tine? Tocmai ti-ai condamnat viata la un chin, o viata lunga pentru ca un asa om care intreaba ce sa fumeze ca incepator clar nu are mai mult de 13 ani si s-a apucat de fumat ca sa fie smecher si matur, matur cu un creier incompetent, care nu face diferenta dintre ce e e bine si ce e rau. Si acum ne intrebi ce sa faci ca sa "dezvolti" chinul?

| ormenisand explică (pentru mahupetrisor):

Am 17 ani plodule, nu comenta ca aflu unde stai si o belesti

| nda a răspuns (pentru mahupetrisor):

Ce istet esti tu. Lasa omul sa faca ce vrea cu viata lui, ce problema ai tu?
Cat despre intrebarea omului... kent click pentru ca is slabe. Sfatul meu e sa incerci tigara electronica. Nu e nociva si in plus ai mai multe arome de unde sa alegi, iar tu asta cauti, sa experimentezi. Una buna pentru incepatori gasesti la 100 si ceva de lei cu tot cu lichide. Nu te zgarci la bani pentru ca mai multi o sa cheltui cu tigarile clasice.

| mahupetrisor a răspuns (pentru nda):

Corect, si tu esti un drogat din aceeasi oala cu el. Ce sfat genial, sa fumeze din tigari electronice "ca nu sunt nocive", care sunt mai periculoase decat cele normale.

| nda a răspuns (pentru mahupetrisor):

Esti si istet, si informat. Cu cine semeni tu frumosule? laughing

| mahupetrisor a răspuns (pentru ormenisand):

Te astept cu drag

| ormenisand explică:

Eu am intrebat ce tigari imi sugerati, nu ca e buna sau nu tigara. Prima data cititi cu atentie si dupa comentati!