| georgegs a întrebat:

Iertati-ma dar am postat intrebarea la o categorie gresita Scuzatima din nou.

Asa,
Ce parere aveti despre site gen( cum arata, parere etc)

http://www.zibidy.ro

multumesc iar parerea cea mai buna castiga o funda

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut GeoBoy(Slice and Dice)? Vai de capul celor care au asemenea dialoguri. Mi s-au marit ochii citind dialogul celor care au conversat acolo.rolling on the floor Din pacate prostia doare, dar cei care nu sufera de prostia lor au parte de amuzament si buna dispozitie. Ce ar mai fii de spus? Oricum am salvat adresa care ai postat-o si in zilele mai reci si ploioase, in lipsa de alta activitate voi mai vizita aceasta adresa. Pentru amuzament si compasiunea saracutilor, care nu au in creierul lor decat asemenea aspiratii de viata. Mult succes, sa fii iubit (dar nu la modul asta rolling on the floor! Pup.
nana

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Multumesc pentru fundita. Vezi exact ca-n viata de zii cu zii. Unii pot castiga din prostia altora? rolling on the floor
Pup.
nana