| Croampa a întrebat:

Ce parere aveti despre teaser-ul FNAF postat recent de Scott pe site-ul lui?

http://scottgames.com/

1 răspuns:
| Brainyyuck a răspuns:

Zic ca a trollat o juma de planeta timp de un an. Daca stii putin engleza e un tip pe youtube Teddybear87. Teddy a decodat FNaF 4 si a aratat ca toate jocurile nu sunt de fapt reale ci se intampla in mintea copiilor alora din minigame-urile de la FNaF 4. pe scurt nu exista niciun ucigas nu exista niciun animatronic bantuit. singurul lucru real este faptul a baiatu cu care jucam in FNaF 4 chiar a fost muscat de cap. Aaaa inca un lucru nu mi se pare logic sa transformi un an de groaza si jumpscare intru-un joc RPG pentru. copii intre 5-10 ani...