| paul1234 a întrebat:

Im poate spune cineva daca eu ma logezi pe yahoo messenger ca ofline cand intru si cineva ma cauta pe un site de invizibil cum apar pe site ca ofline sau ca invizibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te referi, ca atunci cand intrii pe net si intrii invisible, atunci acea persoana de vede invisible, te vede exact cum estiwinking

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Vei apărea invizibil.
Nu ai cum să intri offline, ci doar invizibil.

Toate cele bune!happy

| paul1234 explică:

Eu am intrat pe mess oflin cand m-am logat si m-am uitat sa vad cum apare idul meu pe site de invisibil si apaream ca sunt ofline cu toate ca sunt invizibil am cautat pe mai multe site de invizibil si tot oflin apaream