| paul1234 a întrebat:

Am si eu o intrebare exista vreun site pe net unde pot vedea cand cineva sa logeaza pe yahoo messenger ca ofline mereu de exemplu eu ma logez ca ofline cand intru pe mess da eu sunt de fapt invizibil pentru prieteni unde sa poate vedea ca sunt invizibil si nu ofline

3 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Http://www.detector-invisible.com/ asta vrei sa spui?

| paul1234 explică:

Nu asta caut am intrat pe yahoo messenger acum ca ofline pentru toata lumea si am bagat idul meu pe www.detector-invizibil.com si apare acolo ca sunt ofline da eu sunt invizibil cum sa poate asta

| paul1234 explică:

Eu intru ca ofline pe yahoo mess mereu si cand bag idul peu pe www.invizibil.ro artrebui sa apara ca sunt invizibil da eu apar ca ofline ca cand nu sunt pe mess asta e problema