| Calinizvoru a întrebat:

Imagineaza-ti un minut ca esti in paradis,nu e o nebunie? Doar imagineaza-ti cum stai in paradis si nu mai exista moarte,nu mai exista sfarsit,totul e etern, nu te simti ca un nebun?

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

M -as plictisi.De ce ne imaginăm scenariul ideal când ne aflăm într-o lume imperfectă?

| mentholinks a răspuns:

Paradisul va fi aici pe Pamant. Cei alesi vor avea de toate, vile, gradini, neveste, copii, etc.

| GoldenZenith a răspuns:

Nebună de la plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea de viata fara de moarte e la fel de ilogica ca moartea in sine.

| AwGenetix a răspuns:

Deci, pe persoana fizica, eu personal. dupa cum s-a descris mereu Rai-ul eu nu as supravietuii nici 2 zile. Sa stau intr-un parc plin de flori si frunze si soare, eu care nu sufar soarele, sa-mi bazaie in urechi tot felul de lighioane, si sa stranut de la atata polen. Fara internet, fara telefoane, fara funduri, sani, fara sa ma cert cu cineva.

Decat sa bantui de colo colo privind cum creste Iarba? Aa... poate sunt nebun, si nici nu-mi pasa. Vreau doua bilete spre Iad atunci.

| Robert160 a răspuns:

Da