| c4t4lin a întrebat:

Imi apare pe facebook o prostie.cica sa completez nu stiu ce formulare, dupa ce le completez trebuie sa trimit un sms cu textul curului si imi cere niste bani. Ma scoate mereu de pe facebook si nu stiu cum sa fac angry. Daca vi s`a intamplat si voua si a`ti reusit sa scapati spuneti-mi va rog cum ca morrr!

3 răspunsuri:
| c4t4lin explică:

Imi da eroare cand trimit sms. La asta m`am gandit, ca imi cere bani.

| c4t4lin explică:

Imi cer 3 euro ma angry

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Nu iti a nici un ban! Trebuie sa iti scrii nr. de tel. acolo si iti trmite un SMS (gratuit) si iti apare niste numere si litere care trebuie sa le scrii acolo! Sper ca te-am autat!