| Mistery98 a întrebat:

Imi dati plis un cont pe city of heroes ca am incercat sa imi fac dar nu stiu.

Răspuns Câştigător
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Eu am un cont pe city of heroes dar de lvl 58 si nu ma mai joc.Il dau doar pentru o fundita.Iti zic prima data ID:ady6991 iar parola teo zic doar dupe ce imi dai funtitza pentru ca am mai patit-o asa cu unu care a vrut un cont de lvl 30 pe metin2 si eu i-am dat unu de 38 si nu mi-a mai dat fundita.

7 răspunsuri:
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Ady6991 si parola 098***

| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Nu e cu stelute, e ady6991 si parola 098p l m numa ca tot impreuna.

| Mistery98 explică:

Uite iti dau fundita doar da-mi contul

| Mistery98 explică:

Intra cat mai repede ca ti-am dat fundita

| Mistery98 explică:

Chiar e cu steluta parola?

| Mistery98 explică:

Da sigur

| Mistery98 explică:

De ce mi-ai dat un cont care nu merge ca eu ti-am dat fundita de ce nu esti corect?