| δεάδℓλκιss a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu daca sentimentul e reciproc. Ce pot face sa aflu? Pls cat mai mult raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Georgii_6021 a răspuns:

Simplu intr-o zii iti faci mult curaj si il chemi undeva sa iesiti sau il rogi daca te poate ajuta cu ceve[ps:doar ca sa va intalniti]eu zic ca din priviri iti poti da seama ce are in inima si ce simte cu adevarat.si poateai tupeu si ii spui in fata ce simti pentru el si poate asa simte si el.iar daca planul 1 nu merge treci la planul 2 pare cam stupis si copilaresc dar pentru mine merge mereu faci un id fals si bagi id'ul lui si incepi sa vb cu el de pe id pana ce va imprieteniti si il intrebi daca place vreo fata sau ce fete cunoaste el dragute si de acolo poti sa iti dai seamawinking ma bucur ca te.am ajutat pusii x.o.x.o

3 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Ai putea sa incerci sa vorbesti cu el. Sau daca ii cunosti prieteni si te intelegi cu ei poate poti afla ceva de la ei, sau vreo prietena dea ta se intelege cu el. Nu stiu incearca toate variantele. Succes cu baiatul! :*. Pa, pa

| dodo222 a răspuns:

Ar trebui sa-ti dai seama din comportamentul lui. daca te priveste, daca iti zambeste si alte chestii

| minuuu a răspuns:

Simplu...il intrebilaughing