| Sunshine_2516 a întrebat:

Cum imi pot da seama ca ma place un baiat?
Mie imi place de un baiat, insa nu stiu daca sentimentul e reciproc, cert e ca de multe ori l-am surprins uitandu-se la mine insistent si daca ma uitam si eu la el isi muta privirea, acum se uita insistent, face tot felul de lucruri parca sa imi atraga atentia, de multe ori se uita la mine si isi tine capul intr-o parte. Uneori imi zambeste discret, insa nu vorbeste cu mine. El e cu 2 ani si ceva mai mare ca mine.Ma place sau nu?
Multumesc pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te place. nu vb pentru ca nu are curaj nu astepta dupa el ca o sa stai si un an... vb cu elbig grin

| consiliera a răspuns:

Poate asa e modul lui sa se uite la oameni.Incearca sa vorbesti cu el despre lucruri fara importanta, sa vezi ce e cu el.Lasa-l pe el sa ia initiativa.

| mona a răspuns:

Pur si simplu simti cand te place cineva

| mihkunmk a răspuns:

NOrmal ca te place :O:O:O astea sunt toate semnele ca te placewinking asa zic eu ca sunt baiat.

A da si inca ceva: e normal ca te place!:O:O:O

mult norocwinking:*:X