| blondasexy21 a întrebat:

Am fost cu un baiat, dar mi-a dat pauci, insa acum inca mai imi place de el, dar nu stiu daca sentimentul e reciproc. Cum sa aflu daca mai simte ceva pentru mine? Fundaaaa kiss

Răspuns Câştigător
| S333byyy a răspuns:

Ieie raspunsuri bune intr-adevar da sa zic si eu punctu meu de vedere xD,Daca te place sau nu te place deci, E un raspuns simplu cam pentru ambelelaughing, Find baiat stiu ce ne place noua baietilor deci sper ca raspunsu meu sa te ajute.Trebuie sa fi mai distanta de el, sa incerci sa il faci gelos...Deci incearca sa il eviti putin mai mult ca sa fi un mister pentru el.sa filtrezi cu alti baieti ca sa fie gelos(din mister sau gelozie ne indrgostim fara sa simtim ceva inainte:X). Atunci el se va gandi ca nu te va mai putea avea cea ce noua baietilor este ca daca nu putem avea ceva vrem sa avem acel lucru mai mult :X:X:X. daca vrei sfat mai mare.mai detaliat baga add la mess : sebirester big grin

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Din moment ce el ti-a dat papucii cred ca este evident ca nu te mai place... insa ca sa fi tu sigura poti intra in vorba cu el. daca tragi de el sa scoata 2 cuv inseamna ca nu mai este interesat de tine. daca vorbeste continui conversatia si vezi daca e interesat sa vorbiti. insa vezi nu cumva el sa te trateze ca pe o amica iar tu sa intelegi lucrurile gresit.

| QueenE a răspuns:

Buna,
Incearca sa filtrezi cu alti baieti prin preajma lui, si o sa vezi cum reACTIOneaza,.
Frecventeaza locurile (baruri, cafenele) unde merge el cu prieteni, si du-te si tu inbracata sexy cu un amic asa iti poti da seama.;tongue
Sau mai simplu intreaba-l cu tupeu daca mai simnte ceva pentru tine happy

Sper ca te am ajutat!

| larya234 a răspuns:

Daca nu-ti da nimic de inteles acum, mai asteapta putin.cu timpul ai sa vezi daca te place sau nu... oricum. dupa parerea mea.iti poti da seama din comportamentul lui fata de tine. dupa felul cum iti vorbeste.cum te priveste...cat de interesat este de persoana ta. bafta!

| Lelita a răspuns:

Hei " Eu cred ca : Poti chiar sa il intrebi, poate ca el nu are curajul sa iti spuna asta.