| amylove a întrebat:

Imi place de un baiat si se pare ca si el ma place chiar mi-a cerut sa iesim impreuna (adica sa ne combinam cum se zice)doar ca l-am refuzat deoarece ar fi primul meu prieten si nu stiu sa sarut...sad Ce sa fac va rog am nevoie de un sfat urgent! Va multumesc!:*

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Esti proasta. Pe bune.
Suna-l si zii daca mai e valabila invitatia in oras... Si mai lasa-te si tu purtata de val, ca nu e mare chestie sa-si plimbe oleaca limba prin gura ta...

| night_crawler a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat... du-te si distreazate...winking

| mariutza a răspuns:

Draga mea...nu pierde sansa asta.si cei daca nu sti sa saruti? de parca nu toti am plecat de aici...lasa'te purtata de val ca totul vine dee la sine...

| viatadecacatt a răspuns:

L-ai refuzat?
Nu stii ce ai pierdut atat iti spun=pe~