| adryan14_9775 a întrebat:

Care imi zice si mie ca vreau sa ma comb cu o fata si mi-au zis multe fete ca ea ma place. i-am cerut comb si ea atuncea m-a refuzat crezand ca imi bat joc de ea. ea dupa ce a aflat ca chiar o plac mi-a cerut ea comb si eu ca fraierul n-am rasp. si mi-a zis sa iesim intr-o zi la padure happy acum nu prea stiu, as vrea sa ma combin dupa primul sarut cu ea. dar nah. poate voi stiti mai bine :-|

Răspuns Câştigător
| Cristina_5547 a răspuns:

Offf...cu iubirea asta si baietii asta ce sa te mai facilaughingrolling on the floor...incearca sa fi mai apropiat de ea sa nu fi badaran sa razi de orice greseala de`a ei incearca sa vb cu ea mai mult sa-i schimbi parerea despre tine daca are una proasta si timpu le va rezolva pe toate uneori intr-o relatie trebuie sa vina totul d l sina nu trebuia sa se ceara unu altuia comb asta nu e iubire asta e un joc copilaresc.in fine sper ca ai inteles unde am batut.Succes!big grin

2 răspunsuri:
| Anastasia_4911 a răspuns:

Aia se saruta cu tine inainte de a fi iubitul ei?! No comment

| adryan14_9775 explică:

Dar. au trimis niste mesaje si in unul din el spunea