| TxOcs a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat.si cred ca si lui ii place de mine. vorbim de foarte mult timp, ne intelegem foarte bine.
Ne certam foarte des dar ne impacam imediat.
Am avut multe ocazii sa fim impreuna dar eu sunt foarte rusinoasa si el ar fi primul prieten.el are experienta.eu nu stiu cum sa-l sarut,ce sa fac sa nu-l pierd avand in vedere ca e genul de baiat care ia toate fetele in brate(lucru care imi displace). Uneori simt ca-si bate joc de mine dar simt ca ma iubeste.el stie ca imi place de el de la o "prietena".
Mi-a propus de multe ori sa iesim la un suc dar eu am refuzat pentru ca,bineinteles,mi-e rusine,ma gandesc la cele mai urate lucruri care se pot intampla+m-as simti nasol daca mi-ar plati el sucul,sau maxi-taxi sau mai stiu eu ce.
Pe langa faptul ca sunt foarte timida, nu sunt sigura pe mine,ma uit la unele pe strada si ma gandesc ca el ar vrea o fata topmodel,fara burtica(eu am) si inalte,pana mea.

Ce ar trebui sa fac? Un sfat, va rog!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dati jos penele.

| sonyericson a răspuns:

Zi si tu : vreau sa fim impreuna mereuhappysi sal pupi :* doar nu te omoara laughing)