| anonim_4396 a întrebat:

Imi place la inebunie Toamna spre Iarna, totusi mai mult Iarna ...are vreo legatura ca sunt nascut in perioada aia? Voi cand va simtiti bine? Important sufleteste nu hop a venit vara plaja si gata...tongue Vara este castigatoarealaughing.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Toamna tot. Oarecum mă cuprinde o stare ciudată. E răcoare e frumos, frunzele peisajul tot. Şi iarna îmi place dă o stare de linişte de puritate. Eu nu sunt născută în perioada aia dar totuşi îmi place. la tine s-ar putea să aibă o legătură! baftă!

| JustMe a răspuns:

Vara evident imi place pentru ca e vacantalaughing
Eu sufleteste ma simt cel mai bine iarna, probabil pentru ca atunci e ziua mea.Probabil si deoarece in acea perioada e si craciunul(fix inainte de ziua mea, sunt nascuta in 26 dec) iar apoi revelionul.

| Georgiiiii a răspuns:

Eu m-am nascut primavara si tin sa spun ca imi place primavara dar nu mi se pare mai speciala decat celelate anotimpurihappy
eu una prefer toamna pentru ca e vremea aceea racoroasa si mereu ploua( ador cand ploua:X) si cand e frig asa si stai in casa si ti-e bine.
eu asa simttongue
P. S:urasc ceva atunci cand e toamna: atunci incepe scoala:-(
happysucces!happy

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Mie imi place un anotimp din singurul motiv ca am amintiri frumoase, m-am dat cu sania, am fost la tara, m-am jucat:p si uneori vara imi aduc aminte de acele amintiri si de asta consider si eu ca este mai frumos. Dar dupa aia iarna iar ma gandesc. aaa ce frumos era vara. (Amintiri placute).