| Sophieka a întrebat:

Imi place mult emisiunea Roata Norocului, prezentata de Bursucu si Ana dar mai imi place si de Gabi, baiatul din spate, cu ochelari, care mai apare cand e chemat pentru a aduce diverse obiecte sau pentru a participa la pedepse etc.

Sunt interesata sa stiu cum il cheama pe acel Gabi. M-am tot uitat la finalul emisiunilor la toate numele persoanelor care sunt in spatele emisunii dar nu il gasesc nicicum. Un singur Gabriel apare ca redactor sef sau ceva de genul dar nu este el.

Un ajutor? Poate stiti voi o sursa unde sa caut sau poate chiar ii stiti numele. Am cautat pe google fara rezulta, daca nu, le voi scrie direct lor.hee hee

3 răspunsuri:
| Celdrept a răspuns:

Lasa-l pe Gabi. Ieșim la un citro? happy

| Sophieka explică (pentru Celdrept):

Da, am putea. Dar nu sunt in Timisoara acum si nici nu revin prea curand.

Gata, nu ma mai "urasti" big grin?

| Celdrept a răspuns (pentru Sophieka):

Pe unde bântui acum de sărbători de nu stai acasă?
Nu te-am urât, ești o ființă prea drăgălașă sa fii urâtă de minehee hee
Îți urez distracție plăcută alaturi de cei dragi.