| GrasulDinPovesti a întrebat:

Imi place natura,nu orasul,imi plac izvoarele,padurile,luna,stelele,animalele,nu oamenii. Oamenii sunt toxici dupa parerea mea,distrug natura,oamenii sunt falsi,sunt atat de inchisi,nu fac parte din natura, voi ce credeti? Nu mai bine te imprietenesti cu izvorul decat cu un om toxic?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu toti,nu generaliza aiurea,da e adevarat multi sunt ipocriti,intr o societate care promoveaza ipocrizia logic ca asa e,dar uitate la alte societati unde sinceritatea,onestitatea,corectitudinea sunt ceva normal,dar si in societatea asta sunt persoane ok,mie imi pare rau de copii care sufera in rest nu ma interesaza, natura asa cum e ea are mecanismele ei, sa nu dramatizam, se fac destule pentru a reduce efectele omului asupra mediului înconjurător cele negative, nu gandi asa negativ ca nu e bine, multi sunt rai pentru ca sufera de complexe, frustrari sau au probleme mintale

| Tusamadalina a răspuns:

Ce amuzant.Insa dupa parerea mea ai dreptate.Dar mai bine sa ai ca prieten un om

| adinaaa1531 a răspuns:

Sunt de acord cu tine.