| AlleDia a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o marcă de telefon care să facă pozele faine și sa aiba o memorie mare și să meargă bine sa nu se strice după cateva zile. Să aibe un preț cat de cat acceptabil.
Mersi...

Răspuns Câştigător
| Kiwibibilă a răspuns:

Daca bugetul tau e de 10 milioane iti recomand Huawei p9 lite. Daca ai peste 2000 de lei merge un s6.
Oricum cea mai buna camera telefonica pe care am vazut-o pana acum o are IPhone-ul 7.

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Rezistență dovedita, preț accesibil, satisfacție garantata, acum in diferite variante disponibile. Ce mai aștepți?! Comandă acum!
https://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2017/02/Nokia-3310.png