| AllieAyl a întrebat:

Imi poate recomanda cineva va rog un tratament impotriva acneelor? Cineva care a avut si rezultate dupa...

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In ultimul timp tot am vazut aici pe site ca adolescentilor cu acnee le-a fost recomandata crema zynerit de catre diversi doctori, poate va merge si la tine.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Nu am urmat tratamente, doar am stors cosuri.
Totusi iti recomand sa cauti pe net sau sa intrebi un medic.
Daca o sa cauti pe net, incearca sa treci peste reclamele la diferite creme si produse.