| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot sa fluier?

Răspuns Câştigător
| rammses a răspuns:

E ca si cum ai fla in cafea numai ca iti folosesti limba ca sa dai tonalitate sunetului. imi spui si mie daca iti iese. e dificil pe net sa eplici asa ceva. hai ciao

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Asta nu se invata cand citesti de pe internet.roaga o persoana fata`n fata sa te ajute si sa iti explice

| gabriela a răspuns:

Hai ma,. asta intrebare?

| cristi202 a răspuns:

Uite ca mai exista si lucruri pe care netul nu le poate face! - sa invete pe cineva sa fluiere. Asta se invata de la cineva, nu pe net. E cam si cum tu ai vrea sa vezi o fotografie, si nu faci altceva decit sa ne ceri noua sa ti-o descriem. Cu ceea ce ramii e doar o imagine mentala a acelei fotografii, mai mult sau mai putin apropiata de realitate. Insa niciodata nu vei sti cum e adevarata fotografie, daca nu o vezi. La fel e si cu fluieratul. Degeaba ti-am explica noi, daca am putea, tot ai nevoie sa vezi pe cineva cum face, si care sa te invete.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Pe Internet nu se poate invata. Roaga un prieten sa te invete...

Pa, pa.

| SelenaDesire a răspuns:

Nici daca m-ar tine cineva cu pistolul, tot n-as putea explica!hee hee