| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune daca un fluier de dresaj pentru caini poate si sa ii goneasca? Si daca stiti unde pot gasi un asemenea fluier va rog sa-mi dati un link.

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna!
De ce vrei sa gonesti cainii? Nu prea am inteles intrebarea, de aceea te intreb!

| Reneskon a răspuns (pentru DenissaRoxana):

Scuze ca nu am mentionat dar am in oras niste caini turbati si ma pot musca oricand deci pentru asta vreau ceva cu care sa-i gonesc.

| Reneskon a răspuns:

Apropo am uitat sa va intreb ce ar gonii mai bine cainii un fluier sau un aparat special cu ultrasunete?