| stanika a întrebat:

Imi poate spune cineva dc nu merge sims 2 pets pentru ca am luat si sims 2 si l-am instalat apoi am luat sims 2 pets si l-am instalat dar cand intru in joc imi apare eroare si nu imi scrie nimic. sper sa ma ajute si pe mine cineva.multumesc mult

5 răspunsuri:
| LightBlue a răspuns:

Pai ia`i crack si baga`l in TSbin acest for\lder e pe undeva prin electronic arts in C:\ la program files bla bla big grin apoi faci shortcut la crack dupa ce`l bagi acolo si voila! ar trebui sa mearga

| Purplefirexx a răspuns:

Iti trebuie crack, intra pe http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_the_sims_2.shtml, unde scrie Game Fixes dai la al 5-lea crack, dupa te duce in jos-ul paginii, si scrie ultimul crack The Sims 2 v1.0 [ALL] No-CD/Fixed EXE #1, asa, si dai la chestia aia din stanga, vezi ca e albastra, seamana cu un disc din ala, si dai pe el, dupa ce se incarca, il extragi in TSBin, sau copezi ce e in folder, depinde ce ai tu, winrar sau fisier normal,(in fisierul unde ai tu sims 2) FUNDA?

| Purplefirexx a răspuns:

Sau daca nu e crack-ul trebuie montat cu Daemon Tools, dai click dreapta pe daemon tools, (normal, daca nu il ai, instaleaza-l), si dai la Dispozitive virtuale, dupa dai la adauga unitate virtuala, de obicei poti sa bagi doar 4 unitati, si dai pe una, goala sa fie, dai la monteaza imagine, si pui imaginea Sims 2 pets, dupa il instalezi din nou, si asta e, dar pentru asta iti trebuie si crack, daca nu il ai, uita-te la informatiile de sus ale mele, FUNDA?

| DianaDecember a răspuns:

Asta se intampla cand nu ai imaginea montata si logic ca nu merge.Trebuie sa ai daemon tools, dai acolo jos in bara click dreapta pe el la 'virtual device'->'mount image' si o montezi. apoi incearca sa dai din nou click pe simswinking

| rotarescu a răspuns:

Pentru ca calculatorul nu-l primeste in memorie