| MiruuuNaa a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu mi se mai posteaza raspunsurile?, si nici intrebarile straight face

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu te teme, intrebarile nu sunt postate instantaneu, site-ul are putin lag...asa ca vor aparea in cele din urma.

Succes!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Verifica profilul tau, poate nu ai mai bifat sa primesti notificarithinking

| 愛日本 a răspuns:

Ba da ţi se postează doar că trebuie să aştepţi puţin, dar dacă întrebările încalcă regulile cineva le raportează şi ţi se şterg. (Dacă conţin teme de acasă ).
Pa, Pa.
Văd ca întrebarea asta ti s-a postat.

| MiruuuNaa explică:

Si chestia era ca nu aveam intrebari legate de teme. Pot sa le fac si singura laughing